Články, Články o CBD, Novinky, Slovensko

Organická kozmetika z konope od značky Hemphilia

0
(0)

Na Slovensko prichádza vysokokvalitná organická kozmetika z rastliny konope, za ktorou stojí renomovaná talianska značka Hemphilia. Modelový rad Cosmedical zahŕňa až okolo 30 konopných produktov s takou úrovňou kvality, akú by ste inde hľadali len veľmi, veľmi ťažko. Hemphilia patrí medzi to najlepšie z najlepšieho, čo v týchto dňoch ponúka neustále rastúci konopný priemysel. Na výber je BIO krém s CBDmasť s CBDgél s CBDsérum s CBD na vlasy alebo efektívna dezinfekcia s CBD, pomocou ktorej sa zbavíte nebezpečných baktérii. V ponuke nájdete ako čistú konopnú kozmetiku, tak aj takzvanú CBD kozmetiku.

Organická kozmetika z konope Hemphilia

Talianska značka Hemphilia vznikla ako dcérska firma veľkej talianskej kozmetickej spoločnosti s dlhoročnými skúsenosťami s výrobou kozmetiky, ktorá funguje už od roku 1996, kedy ju založil Francesco Dal Zio. Hemphilia je zameraná výhradne na vysokokvalitnú organickú kozmetiku z konope, preto ponúka celkom slušnú paletu výrobkov. Potenciálni zákazníci majú na výber prostriedky na pleť, pokožku, sprchovanie, intímne partie alebo na upratovanie príbytkov. Niektoré produkty vznikajú iba z čistej konope, iné zase obsahujú aj konopný extrakt CBD (Kanabidiol) či extrakty z iných rastlín.

Hemphilia Cosmedical
Hemphilia Cosmedical

HEMPHILIA® je divízia konopnej kozmetiky pôvodne založená v rámci staršej kozmetickej spoločnosti, ktorú v roku 1996 založil Francesco Dal Zio.

Od 90-tych rokov spoločnosť vykonáva štúdie o formulácii a účinnosti prírodných rastlinných surovín vo vlastných výskumných a vývojových laboratóriách, pričom vyrába výlučne vo vlastných výrobných zariadeniach v Taliansku. Dnes môžeme ponúknuť produkty na báze konope pre starostlivosť o krásu a zdravie, ktoré ešte viac zintenzívňujú filozofiu tohto ambiciózneho projektu HEMPHILIA®.

Hemphilia

Zakladateľ Hemphilia
Zakladateľ Hemphilia

Hlavnou filozofiou značky Hemphilia je spájať vedu s prírodnou. Aj preto v portfóliu nájdete iba vysokokvalitné konopné produkty alebo produkty s CBD, ktoré vznikajú v jej certifikovaných laboratóriách zo zelených a organických prírodných surovín. Organická kozmetika z konope Cosmedical od talianskej spoločnosti Hemphilia nadchne aj toho najnáročnejšieho zákazníka. A to aj vďaka ekologickým baleniam. Výrobca totiž dbá o to, aby použitý materiál na balenie produktov čo najmenej zaťažoval našej krehké životné prostredie. Postupom času sa im preto podarilo zredukovať množstvo používaného plastu až o 70 %.

„Skutočnou inováciou je dnes schopnosť rozpoznať, čo nám ponúkajú rastliny, ako je napríklad konope, na zlepšenie kvality nášho života a zvýraznenie našej krásy bez kompromisov v oblasti zdravia a pohody.“Hemphilia

Páči sa ti tento článok?

Klikni na hviezdu a pridáš hodnotenie.

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počet hlasov 0

Zatiaľ žiadne hodnotenia! Môžeš byť prvý

Related Posts

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *