II. Platobné a dodacie podmienky

II.1 Platiť za tovar môže kupujúci pri prevzatí tovaru na dobierku.

II.2 Platba je možná v mene EURO

II.3 Tovar štandardne dodávame v rámci Slovenskej republiky. Tovar do ostatných štátov EU odošle predávajúci len po dohode s kupujúcim. Cena za dopravu mimo územia SR bude kupujúcemu oznámená e-mailom ešte pred odoslaním objednaného tovaru.

II.4 Daňový doklad (faktúru) posiela predávajúci kupujúcemu spolu s tovarom.

II.5 Dodacia lehota na tovar v ponuke predávajúceho je vo väčšine prípadov do 3 pracovných dní od potvrdenia objednávky, maximálna doba dodania je v prípadoch nedostupnosti tovaru na sklade predávajúceho 30 dní alebo po dohode s kupujúcim sa môže predĺžiť. O predĺženej dodacej lehote a termíne dodania bude predávajúci kupujúceho informovať pri potvrdení objednávky telefonicky alebo e-mailom. Ak kupujúcemu nevyhovuje oznámená predĺžená dodacia lehota, má možnosť stornovať objednávku.

II.6 O odoslaní/expedovaní tovaru bude predávajúci informovať kupujúceho e-mailom.

II.7 Predávajúci zabezpečuje dopravu tovaru v rámci Slovenskej republiky. Kupujúci si pri zadávaní objednávky zvolí dopravcu výberom z ponuky.

II.8 Poplatky za dopravu tovaru, tzv. poštovné a balné.

Doručenie na Slovensko

Zásielkovňa - Packeta Objednávka do 50 € Objednávka nad 50 €
Spôsob doručenia Doručenie na výdajné miesto Doručenie na adresu SK Zásielkovňa - večerné doručenie Bratislava Doručenie na výdajné miesto Doručenie na adresu SK Zásielkovňa - večerné doručenie Bratislava
Cena 3,59 € 4,79 € 4,79 € Zadarmo Zadarmo Zadarmo
Dobierka 1,19 € 1,19 € 1,19 € 1,19 € 1,19 € 1,19 €
Platba kartou online Zadarmo Zadarmo Zadarmo Zadarmo Zadarmo Zadarmo


II.9 Miesto odberu je stanovené na základe zadaných údajov pre doručenie v objednávke kupujúceho. Za splnenie dodávky sa považuje dodanie tovaru na určené miesto.

II.10 Tovar je primerane zabalený a zabezpečený. Kupujúci je povinný pri preberaní tovaru skontrolovať neporušenosť zásielky a v prípade poškodenia zásielku neprebrať od doručovateľa. Kupujúci aj predávajúci sa takto vyhnú zbytočným nákladom na prípadnú reklamáciu tovaru.

II.11 Spolu s tovarom dodá predávajúci kupujúcemu faktúru (daňový doklad). Faktúra slúži zároveň ako dodací list a záručný list.

II.12 Za tovar zodpovedá predávajúci až po jeho prevzatie kupujúcim. Tovar sa považuje za prevzatý spotrebiteľom okamihom, keď spotrebiteľ alebo ním určená tretia osoba s výnimkou dopravcu prevezme všetky časti objednaného tovaru, alebo ak sa:

a) tovary objednané spotrebiteľom v jednej objednávke dodávajú oddelene, okamihom

prevzatia tovaru, ktorý bol dodaný ako posledný,

b) dodáva tovar pozostávajúci z viacerých dielov alebo kusov, okamihom prevzatia

posledného dielu alebo posledného kusu,

c) tovar dodáva opakovane počas vymedzeného obdobia, okamihom prevzatia prvého dodaného tovaru.

II.13 V prípade väčšieho záujmu sa môže stať, že predávajúci bude mať nedostatok tovaru skladom a tak objednaný tovar môže kupujúcemu dodať postupne v niekoľkých balíkoch, pričom poštovné a balné platí kupujúci ako za jeden balík.