HQD vape pen patrí medzi najlepšie e cigarety

Renomovaná značka HQD a jej elektronické cigarety majú fanúšikov po celom svete. Vape pen od HQD ponúka obrovskú paletu rôznych príchutí s veľmi vysokou kvalitou (ISO 9001 aj RoHS certifikát), až 600 potiahnutí vrátane hustého, voňavého dymu. Ide o vyhľadávanú jednotku vo svete elektronických cigariet, čo potvrdzujú aj naše pozitívne skúsenosti. Ak patríte medzi fanúšikov vape, tento výberový kúsok vám určite nesmie chýbať. Podobne chutiace príchute neponúka ani jedna značka na spotrebiteľskom trhu.

Pri neustálych inováciách venujeme väčšiu pozornosť aj kvalite, ktorá je pre nás na prvom mieste, pričom neustále uvádzame na trh rôzne série produktov s vyspelou technológiou a vynikajúcou kvalitou.

Za obľúbenou značkou HQD, ktorá sa venuje výskumu, vývoju, výrobe a predaju jednorazových elektronických cigariet s tímom viac ako 1000 čínskych súkromných podnikov, stojí veľký čínsky výrobca elektronických cigariet Shenzhen Hanqingda Technology Co., Ltd. Ak hľadáte skutočne kvalitný vape, práve ste ho našli. Jednorazové elektronické cigarety od HQD disponujú certifikátom RoHS, ISO 9001, FC aj CE.

Na výber je príchuť Tropical Fruits, Strawberry Lemonade, Mango Melon Ice, Double Apple, Watermelon, Peach Ice, Blue Razz, Blue Razz Lemon, Blueberry Lemonade, Blueberry, Grapey, Very Berry, Strawberry Watermelon, Bubble Gum, Cherry, Mixed Fruit, Rainbow alebo Black Ice.

Zobrazených 1–12 z 20 výsledkov