Články, Testy a recenzie, TESTY vaporizérov

RECENZIA Salt Switch e cigareta – skúsenosti

RECENZIA Salt Switch e cigareta – skúsenosti
3.5
(2)

Aká je jednorazová elektronická cigareta Salt Switch od európskej značky SALT BREW CO? Aké sú naše skúsenosti s týmto fenoménom 21. storočia? Naša recenzia prináša hneď niekoľko zaujímavých postrehov z testovania vape penu, vďaka ktorým sa dozviete takmer všetko, čo vás môže pred kúpou zaujímať. Kompaktná jednorazová e cigareta Salt Switch na papieroch ponúka až 400 šlukov (potiahnutí) vrátane obrovskej palety rôznych príchutí, no to najpodstatnejšie je, že neobsahuje bežný liquid, ale takzvanú nikotínovú soľ, ktorá má hneď niekoľko perfektných výhod. O čo teda ide?

Príchute Salt Switch – Apple Ice, Banana Ice, Blood Orange, Bluberry Rapsberry, Coctail, Coconut, Coffee Tabacco, Cool Mint, Energy Juice, Grape Paradise, Grapefruit Strawberry, Guava Ice, Honey Grapefruit Tea, Ice Cola, Ice Mango, Lemon Soda, Lush Ice, Melon, Nuts Tabacco, Peach Ice, Pure Tabacco, Strawberry Apple, Strawberry Lychee

RECENZIA Salt Switch e cigareta

Vape pen Salt Switch je jednorazová elektronická cigareta od európskeho startupu, ktorá je k dispozícii aj na Slovensku. Kompaktné a ergonomické telo, ktoré hravo skryjete do skromného vrecka nohavíc, môže obsahovať až 23 rôznych príchutí, a to vrátane čistého tabaku, ľadovej koly alebo osviežujúceho manga v ľadovom prevedení. Kompletný prehľad všetkých dostupných príchutí nájdete v jednej z nasledujúcich kapitol, a to vrátane môjho názoru, ktorá z nich je tá najlepšia.

Salt Switch, podobne ako iné jednorazové vaporizéry na liquid, nepatrí medzi bežné tabakové produkty, ale produkty na odvykanie od tabakových výrobkov. A to aj preto, lebo ponúka náplne bez obsahu návykovej látky Nikotín. Treba mať však aj napriek tomu na zreteli, že ani používanie elektronických cigariet nie je úplne bezpečné a zdravé. Mnohé tekuté náplne (liquid) obsahujú látky ako je glycerín, ktorý môže mať pri dlhodobom užívaní negatívny vplyv na ľudské zdravie. Je teda viac menej jedno, či užívate náplne s nikotínom alebo bez nikotínu. Nebezpečné látky môžu byť v oboch prípadoch.

RECENZIA Salt Switch e cigareta – skúsenosti
RECENZIA Salt Switch e cigareta – skúsenosti

Až 400 šlukov aj nikotínová soľ

Užívatelia Salt Switch majú k dispozícii ako nikotínové náplne, tak aj náplne bez Nikotínu. Obsah látky Nikotín dosahuje 2 % koncentráciu, čo je pri 2 ml objeme približne 20 mg účinnej látky. Výrobca tvrdí, že jeden vape pen, čiže jedna jednorazová e cigareta Salt Switch predstavuje ekvivalent pre 40 až 50 bežných cigariet s tabakom. Mne osobne sa ju síce podarilo minúť v priebehu jedného dňa, priemernému užívateľovi vaporizéru na liquid môže však bez akýchkoľvek problémov vydržať plnohodnotne fungovať 2 až 4 dni.

Príchute e cigarety Salt Switch

Jednorazová e cigareta Salt Switch je k dispozícii až v 23 rôznych príchutiach. Užívatelia majú k dispozícii príchuť Apple Ice, Banana Ice, Blood Orange, Bluberry Rapsberry, Coctail, Coconut, Coffee Tabacco, Cool Mint, Energy Juice, Grape Paradise, Grapefruit Strawberry, Guava Ice, Honey Grapefruit Tea, Ice Cola, Ice Mango, Lemon Soda, Lush Ice, Melon, Nuts Tabacco, Peach Ice, Pure Tabacco, Strawberry Apple aj Strawberry Lychee. Áno, je ich veľa, no ani jedna príchuť nie je zlá, takže sa netreba ničoho obávať. Ak však chcete dať na moje skúsenosti, tak čítajte ďalej.

Čo sa týka mojich skúseností s príchuťami Salt Switch, tak vyhráva Apple Ice, Strawberry Lychee, Ice Mango aj Ice Cola. Najlepší je však podľa mňa kúsok s príchuťou Bluberry Rapsberry (prvý vpravo na obrázku nižšie), ktorý pohltil všetky moje chuťové bunky. Ide o brutálny mix čučoriedok a malín, na aký nenarazíte len tak hocikde. Osobne som si ho okamžite zamiloval, a to vrátane Strawberry Lychee, kde ide o kombináciu jahody s obľúbeným exotickým ovocím lychee (dvojslivka). Najlepšie na tom celom ale je, že ani jedna dostupná príchuť nie je zlá. Či už si vyberiete tú alebo tú, je v podstate jedno, pretože vás v tomto prípade nesklame ani jedna.

Príchute Salt Switch – Apple Ice, Banana Ice, Blood Orange, Bluberry Rapsberry, Coctail, Coconut, Coffee Tabacco, Cool Mint, Energy Juice, Grape Paradise, Grapefruit Strawberry, Guava Ice, Honey Grapefruit Tea, Ice Cola, Ice Mango, Lemon Soda, Lush Ice, Melon, Nuts Tabacco, Peach Ice, Pure Tabacco, Strawberry Apple, Strawberry Lychee

Salt Switch vape pen – skúsenosti

Aké sú teda moje skúsenosti s elektronickou cigaretou Salt Switch? Ide o praktickýjednorazový a veľmi dobre fungujúci vape pen, ktorý si bez akýchkoľvek zamiluje nejeden milovník vapingu. Na výber sú bez nikotínové aj nikotínové príchute v až 23 možnostiach, takže je z čoho vyberať. To najlepšie na nich však je, že ide o špeciálny liquid, ktorý neškriabe v krkuskvele chutí a vzniká z neho relatívne hustá para. Ide o skvele vyzerajúci jednorazový vaporizér na kvalitný liquid, ktorý stojí na čoraz populárnejšej báze nikotínovej soli. Ak patríte medzi fanúšikov vapingu, tento kúsok vás zaručene nadchne. A to aj vtedy, keď ste pokročilejší užívateľ.

Páči sa ti tento článok?

Klikni na hviezdu a pridáš hodnotenie.

Priemerné hodnotenie 3.5 / 5. Počet hlasov 2

Zatiaľ žiadne hodnotenia! Môžeš byť prvý

Related Posts

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *