Články, Články o elektronike, Testy a recenzie, TESTY vaporizérov

RECENZIA HQD WAVE e cigareta – skúsenosti

0
(0)

Recenzia HQD WAVE zahŕňa niekoľkodňové skúsenosti s príchuťou Tropical Fruits aj Strawberry Lemonde. Ako už bolo spomenuté, ide o jednorazovú e cigaretu od renomovanej čínskej značky HQD, ktorá funguje na medzinárodnom trhu, kde ma v týchto dňoch obrovské množstvo fanúšikov. Vape pen WAVE patrí medzi novinky v portfóliu HQD, kde nájdete ako jednorazové, tak aj dopĺňacie vaporizéry na liquid s veľmi podobným dizajnovým prevedením. Jednoducho povedané, ide o renomovanú špičku vo svete vapingu.

RECENZIA HQD WAVE vape pen

HQD WAVE obstál v našej recenzii na jednotku s hviezdičkou. Dôvod? Ten nie je len jeden, ale hneď niekoľko. V prvom rade treba spomenúť parádny výkon, ktorý vytvára poriadne hustý a voňavý dym. Vodná para neškriabe v krku, takže výrobca s najväčšou pravdepodobnosťou použil čoraz populárnejšiu nikotínovú soľ (salt). Tá je skrytá v ergonomickom tele s pekným, moderným dizajnom a so zabudovaným svetlom, ktoré začne po potiahnutí pekne pulzovať. Aj to je zrejme dôvod, prečo tento parádny elektronický produkt z Číny nesie názov WAVE (po slovensky vlna).

Bezkonkurenčná chuť, moderný dizajn

Čo sa týka samotnej chute, ktorá je pri tomto type produktov veľmi podstatná, tak ide asi o najaromatickejšiu elektronickú cigaretu na trhu. Ak si dáte napríklad ovocný mix, tak si budete po každom ťahu myslieť, že ste sa práve napili šťavnatého ovocného nápoja. A to aj niekoľko minút po tom, čo si dáte posledný šluk, ktorých je v tomto prípade k dispozícii až 600. Niekomu to môže prekážať, no určite sa nájdete aj veľa fanúšikov vape, ktorí vyhľadávajú podobný typ e cigariet. Stačí si zopár krát potiahnuť a o chvíľu bude voňať celá miestnosť.

Pri neustálych inováciách venujeme väčšiu pozornosť aj kvalite, ktorá je pre nás na prvom mieste, pričom neustále uvádzame na trh rôzne série produktov s vyspelou technológiou a vynikajúcou kvalitou.

HQD tech

V ergonomickom, moderne prevedenom tele s priehľadnou vrstvou, ktoré hravo skryjete do malého vrecka, je k dispozícii 2 ml e liquid, kde je celkovo približne 40 mg návykovej látky nikotín. Jeden mililiter obsahuje asi 20 mg nikotínu, čo je pomerne vysoká 2 % koncentrácia. Mne osobne pri kávičke stačilo tak 20 až 30 šlukov a mal som dosť. Ako už bolo spomenuté, celkovo je pre užívateľa k dispozícii viac ako 600 ťahov, čo môže priemernému vaperovi vydržať 3 až 4 dni. V útrobách sa okrem iného nachádza aj 500 mAh batéria, ktorú však nemožno opätovne dobíjať. Ide o jednorazové zariadenie na elektrickú energiu.

Značka HQD tech

Renomovaná čínska značka HQD a jej elektronické cigarety majú fanúšikov po celom svete. Vape pen od HQD ponúka obrovskú paletu rôznych príchutí s veľmi vysokou kvalitou, až 600 potiahnutí vrátane hustého, voňavého dymu. Ide o vyhľadávanú jednotku vo svete elektronických cigariet, čo potvrdzujú aj moje pozitívne skúsenosti a táto recenzia HQD WAVE. Ak patríte medzi fanúšikov vape, tento výberový kúsok vám určite nesmie chýbať. Podobne chutiace príchute neponúka ani jedna značka na spotrebiteľskom trhu.

Za obľúbenou značkou HQD, ktorá sa venuje výskumu, vývoju, výrobe a predaju jednorazových elektronických cigariet s tímom viac ako 1000 čínskych súkromných podnikov, stojí veľký čínsky výrobca elektronických cigariet Shenzhen Hanqingda Technology Co., Ltd. Ak hľadáte skutočne kvalitný vape, práve ste ho našli. 

Na výber je príchuť Tropical Fruits, Strawberry Lemonade, Mango Melon Ice, Double Apple, Watermelon, Peach Ice, Blue Razz, Blue Razz Lemon, Blueberry Lemonade, Blueberry, Grapey, Very Berry, Strawberry Watermelon, Bubble Gum, Cherry, Mixed Fruit, Rainbow alebo Black Ice.

HQD WAVE e cigareta – skúsenosti

HQD WAVE e cigareta je naozaj skvelá, preto sú moje skúsenosti len pozitívne. Recenzia HQD WAVE dopadla na jednotku s hviezdičkou, nakoľko nemáme novinke od čínskej špičky HQD takmer vôbec čo vytknúť. Obsahuje prírodný glycerín, ponúka až 600 ťahov a vytvára parádne hustú aj parádne chutnú vodnú paru, ktorú si v okamihu zamilujete. Je pritom jedno, po akej príchuti siahnete. Elektronické cigarety HQD majú bezkonkurenčné chuť, ktorá zanecháva sladkú stopu ako žuvačka. Nadštandardne silná aróma nemusí však sadnúť úplne každému, najmä ak hovoríme o starších vekových kategóriách. Ide o e cigaretu na občasné, nie pravidelné používanie, o čom ma presvedčila aj moja recenzia HQD WAVE.

Jedinou vecou, čo mi na HQD WAVE mierne prekáža, je tak trošku vysoká cena. Ak však zoberiem do úvahy nadštandardnú kvalitu, skvele fungujúce technológie a hustú, voňavú vodnú paru s bezkonkurenčnou chuťou, môžem bez obáv povedať, že to za tie peniaze naozaj stojí. Ide o luxusný vape pen pre náročnejších zákazníkov, ktorí pozerajú skôr na kvalitu ako cenovku. Ak hľadáte poctivú jednorazovú elektronickú cigaretu, tak je ste ju práve našli.

Páči sa ti tento článok?

Klikni na hviezdu a pridáš hodnotenie.

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počet hlasov 0

Zatiaľ žiadne hodnotenia! Môžeš byť prvý

Related Posts

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *